VIANEK – nawilżający płyn do higieny intymnej (seria niebieska)

Hmm, sama nie wiem, czy polubiłam ten żel do higieny intymnej, chyba jednak nie. Chyba jednak oczekiwałam czegoś więcej. To mój pierwszy żel do higieny intymnej z kosmetyków naturalnych, więc może mam zbyt wielkie oczekiwania?

vianek niebieski plyn do higieny intymnej

Żel łagodnie myje, choć trochę za mało się pieni. A właściwie nawet nie o pienienie się chodzi, ale o odpowiedni poślizg – tego mi tu bardzo brakowało, bo obojętnie ile bym go wzięła, to zawsze miałam odczucie niedostatecznego domycia (aktualnie używam fioletowy płyn Vianek i jest dużo lepiej). Miałam też wrażenie, że wciąż ledwie wyczuwalnie ‚coś mi po nim jest’.

Zapach jest ładny i delikatny – bardzo na plus.

Opakowanie z pompką. Butelka jest nieprzezroczysta i jak dla mnie niezbyt poręczna, jest zbyt pękata i ciężko ją zmieścić pod prysznicem – lepsza byłaby wyższa, taka, w jakich są żele do mycia twarzy.

Na plus: polski producent.

Skład INCI: Aqua, Lauryl Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lactate, Lactic Acid, Taraxacum Officinale Leaf Extract, Panthenol, Coco-Glucoside, Triticum Vulgare Germ Oil, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Parfum.

Cena: 18 zł.

Pojemność: 300 ml.

Czy kupię ponownie? Nie.

Moja ocena: 3

flowerflowerflower

Dodaj komentarz