ECOLAB – liftingujący koncentrat do twarzy nawilżenie ekstremalne

W opisach jest to krem… hmm, z kremem nie za wiele ma ten koncentrat wspólnego… Jest to po prostu bardzo wodniste lekko żelowe serum. Widzę, że jest ono też dostępne w opakowaniu z pompką, moje było w tubce. I ta tubka to nie był za dobry pomysł, bo nie ma siły, trochę się z niej przy otwieraniu i aplikacji zawsze gdzieś wyleje. Co dziwne, nawet gdy tubka stała prosto, otworem w górę, to przy otwarciu już trochę serum było wylane do zakrętki, przynajmniej na początku.

PS. Gdy kupowałam drugą sztukę, w sklepie na zdjęciu było opakowanie z pompką, dostałam znów w tubce… więc nie wiem, czy to opakowanie airless jest w ogóle dostępne. Komuś się trafiło?

eo lab koncentrat liftingujacy

Nie spodziewałam się po tym koncentracie jakiegoś wielkiego efektu liftingującego i też na to nie zwracałam uwagi. Najbardziej chodziło mi o nawilżenie. I po to go kupiłam, bo ma w składzie kwas hialuronowy – to mnie najbardziej skusiło.

Używałam go zawsze pod inne mazidło, np. olej czy bogatszy krem na noc lub na dzień, bo wchłania się to to prawie natychmiast. Nie powiem, że nic nie zostawia na buzi, bo jakaś mało wyczuwalna warstewka jest, ale znika ona szybko.

A jak z nawilżeniem? Właściwie ciężko mi ocenić, bo nigdy nie używałam go samego. Faktem jest, że na nawilżoną koncentratem buzię łatwiej nakładało się olej czy bogatszy olejowy krem. Resztkę, która zostawała mi na ręce zawsze wsmarowywałam w jedną rękę, bo byłam ciekawa efektów. Efektów nie było 😉

Żel jest kompletnie przezroczysty i właściwie bezzapachowy. Nie uczulał, nie zapychał, jest bardzo delikatny.

Produkt rosyjski.

Skład INCI: Aqua, Rosmarinus Officinalis Flora Water, Sea Water, Organic Rosa Damascena Floral Water, Glycerin, Hyaluronic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol

Cena: 31 zł.

Pojemność: 30 ml.

Czy kupię ponownie? Raczej tak, bo jest to dobra alternatywa na coś pod inne mazidła.

Moja ocena: 4.

flowerflowerflowerflower

Dodaj komentarz